درباره ما

به نام خدا

سلامسایت انگشتر.کام با هدف ایجاد فروشگاه مجازی در فضای اینترنت کار خود را آغاز کرده است .


انگشتر.کام هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی  محصولات خود را بفروش میرساند.


ما در این سایت قصد داریم تا با استفاده از هنر و تجربه محصولات زیبایی را به نمایش بگذاریم.


ما با استفاده از عکاسان و گرافیستها و مدیران ارتباطات، فضایی را درست کرده ایم تا افرادی که به جواهرات علاقه مند هستند بتوانند براحتی خرید کنند یا کالاهای خود را بفروش برسانند یا از اطلاعات مفید سایت بهره مند شود.


ما در انگشتر.کام  سیاست کسب حلال را دنبال میکنیم و هدف اصلی این سیاست این است که مشتری دقیقا همان چیزی را که دوست دارد خریداری کند ، پس اگر محصول خریداری شده مورد پسند نبود ، انگشتر.کام با روی باز بدون هیچ هزینه اضافی ، وجه پرداختی را به حساب مشتری عودت میدهد.


کار تخصصی ما نقرجات است : نقرجات ایتالیایی ، نقرجات تایلندی ، نقرجات ایرانی اعم از دستساز و ماشینی و در قسمت سنگها شما میتوانید اکثر سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی از قبیل الماس ، زمرد ، عقیق ، یاقوت ، حدید ، دُر ، زبرجد ، فیروزه ، توپاز ، سیترین ، آۀماندین ، مالاکیت ، روبی لایت و... را مشاهده کنید.


انواع انگشترهای اسپورت از قبیل حلقه های ست ، حلقه های تک مردانه و زنانه ، انگشتر های نگیندار زیبا و انگشتر مذهبی از قبیل ، انگشتر عقیق یمنی ، انگشتر دُر نجف ، انگشتر حدید هقت جلاله ، انگشتر فیروزه ، انگشتر یاقوت و انواع محصولات ماه تولد از قبیل انگشتر زبرجد ، انگشتر توپاز ، انگشتر سیترین ، انگشتر کوآرتز آنگشتر مروارید و .... هم دراین سایت موجود است.


ما سازندگان توانایی آن را داریم که هرنوع محصولی را که میخواهید برای شما بسازیم فقط کافی است مشخصات آنرا به ما بدهید و ما جواهر فروشان میتوانیم هر نوع سنگ قیمتی و نیمه قیمتی با هر نوع تراش  و به هروزنی که میخواهید برای شما تهیه کنیم ، برای راهنمایی در زمینه سفارشات با ما تماس بگیرید.با احترام
انگشتر.کام
ANGOSHTAR.com

تلگرام


شما هیچ کالایی
درسبدخرید خودندارید.
ورود کاربران
آدرس ایمیل:
کلمه عبور:
ورود بازاریاب
آدرس ایمیل:
کلمه عبور:
راهنما و شرایط بازاریابی
اطلاعات
صندوق
سنگهای ماه تولد
ماه تولد:
لطفا ماه مورد نظر را انتخاب نمایید
عضویت در خبرنامه ها
ایمیل :
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انگشتر.کام می باشد
Copyright © 2012 - All rights reserved